Warsztaty Biura RPO

Koło Naukowe Prawa Konstytucyjnego „Pro Publico Bono” oraz Studencka Uniwersytecka Poradnia Prawna UAM zapraszają na pierwsze w tym roku akademickim certyfikowane warsztaty konstytucyjne dotyczące pisania wniosku do Rzecznika Praw Obywatelskich o ochronę wolności lub praw!

Warsztaty zostaną przeprowadzone z udziałem pracowników Biura Rzecznika Praw Obywatelskich, co jest niepowtarzalną okazją dla każdego chętnego.

Warsztaty odbędą się w dniu 16 stycznia 2020 roku w następujących godzinach i salach Collegium Iuridicum Novum:

1) godz. 10:00-11:45 – sala 2.3 (30 miejsc warsztatowych)
2) godz. 12:00-13:45 – sala 2.3 (30 miejsc warsztatowych)

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc warsztatowych, obowiązują zapisy poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: ppb@amu.edu.pl. W zgłoszeniu prosimy o wskazanie następujących informacji: wybór sali i godziny warsztatów, imię i nazwisko uczestnika, kierunek oraz tryb i rok studiów.

Nabór uczestników prowadzimy aż do wyczerpania miejsc warsztatowych, dlatego nie zwlekajcie i wyślijcie swoje zgłoszenie już dziś! O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń.

🔸 Warsztaty poprowadzi m.in. adw. Aleksandra Czubińska-Durka – Główna Koordynatorka ds. współpracy z Biurami Pełnomocników Terenowych i punktami przyjęć interesantów w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.

🔸 W latach 2011 – 2016 – dyrektorka Zespołu Wstępnej Oceny Wniosków w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie. Od lipca 2016 roku Główna Koordynatorka ds. współpracy z Biurami Pełnomocników Terenowych i punktami przyjęć interesantów w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich.

Warsztaty są certyfikowane.